U nás vybavíte

Prezutie pneumatík

Hľadáte spoľahlivý a férový pneuservis v Malackách? Doprajte svojmu autu prvotriednu kvalitu a servis, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Naši servisní technici Vám radi pneumatiky vymenia, vyvážia, skontrolujú a vy si už len budete užívať bezpečnú jazdu. Kontaktujte nás teraz a spoločne sa dohodneme na tom najlepšom termíne.

Rýchla komunikácia

Prezutie na počkanie

Prvotriedny servis

Hladký priebeh

Bezpečná jazda

Kvalifikovaní mechanici

Váš spoľahlivý partner v prezúvaní

Ak máte svoje pneumatiky doma, stačí ak nám ich priveziete a o ostatné sa postaráme MY. Pokiaľ ich však máte uskladnené u nás v „Hoteli pneumatík“ alebo plánujete kúpu úplne nových, tak kompletné prezutie auta vybavíme rýchlo, jednoducho a spoľahlivo za Vás.

Výmena pneumatík niekedy nestačí. Využite aj naše doplnkové služby:

 • Vyváženie pneumatík
 • Uskladnenie pneumatík
 • Kúpa nových pneumatík
 • Likvidácia pneumatík
 • Oprava defektov
 • Kontrola a nastavenie geometrie
 • Test tlmičov a bŕzd
 • Predaj ALU a oceľových diskov

Cena prezutia pneumatík

V závislosti od rozsahu služieb sú ceny za prezutie pneumatík rozdelené nasledovne :

 • výmena kolies za 35 €
 • prezutie plechových diskov za 45 € *
 • prezutie zliatinových diskov za 55 € (disky menšie ako 18″) a 65 € (disky väčšie ako 18″) *
 • uskladnenie pneumatík do najbližšieho prezutia (Hotel pneumatík)  25 € 

* Ceny za prezutie pneumatík obsahujú montáž, demontáž, vyváženie a doplnkový materiál (nezahŕňa snímače tlaku) a platí len pre osobné vozidlá.

Nastal čas na nové pneu

S prezutím Vašich pneumatík sa neoplatí čakať. Neskoré prezutie gúm so sebou prináša aj isté riziká, ktoré Vás môžu dostať do nečakaných a nepríjemných situácií. Preto odporúčame objednať Vaše vozidlo čo najskôr. Pre ešte lepšiu bezpečnosť počas jazdy, odporúčame vykonať test tlmičov a bŕzd, ale aj kontrolu a nastavenie geometrie.

V Malackách pôsobíme okrem predaja značky Peugeot aj ako pneuservis, pričom Vám radi zabezpečíme: prezutie pneumatík, výmenu pneumatík, výmenu konkrétnej pneumatiky, prezutie letných pneumatík, prezutie zimných pneumatík, vyváženie pneumatík, predaj nových pneumatík, predaj Alu a oceľových diskov, uskladnenie pneumatík, likvidáciu pneumatík a samozrejme opravu nečakaných defektov.

Toto o nás hovoria zákazníci

PILLOSH VIDEO
PILLOSH VIDEO
04/01/2024
Servis na jednotku.👍 Profi prístup k autu aj k zákazníkovi. V dnešnej dobe sa takýto skvelý servis hľadá veľmi ťažko. Za mňa veľká spokojnosť. 👍👍👍
Martin Sobôtka
Martin Sobôtka
26/10/2023
Jednoznacne top pristup k zakaznikovi, pomohli nam, ked nas vsetci ostatni servisaci odmietli, do 24 hodin vybaveny a opraveny nas problem na aute.. Takyto pro-klientsky pristup sa v dnesnej dobe uz len tak nevidi, pani, klobuk dolu pred Vami, len tak dalej. Dakujeme
Lukas Grobar
Lukas Grobar
19/04/2023
Milí ludia co vedia poradit a pomôct za mna utcite odporucam 👍

Chcete sa objednať na výmenu pneumatík? Ozvite sa nám na telefónne číslo +421 903 447 226, alebo nám napíšte nižšie do kontaktného formulára Vašu požiadavku.

Mám záujem o kúpu auta
Potrebujem servis môjho auta
Mám záujem o keramickú ochranu laku
Mám záujem o STK