U nás vybavíte

Dezinfekcia a plnenie klimatizácie

Jazdíte dennodenne v okolí Malaciek a častokrát vo svojom vozidle strávite aj niekoľko hodín? Cestovanie na výlety, služobné cesty, či každodennú jazdu do práce nám bežne spríjemňuje klimatizácia. Mnohí z nás však zabúdajú na jej pravidelnú údržbu, ktorá má koniec koncov vplyv aj na naše zdravie.

Naši šikovní mechanici v Malackách sa postarajú o profesionálnu údržbu vašej klimatizácie, vrátane servisu a opráv všetkých typov klimatizačných systémov, bez ohľadu na značku vášho automobilu. Objednajte sa teraz a užívajte si pohodovú a chladnú jazdu – bez zápachu a baktérií.


Rýchle objednanie

Profesionálny prístup

Hladký priebeh

Príjemná jazda

Plnenie klimatizácie na počkanie

Nechladí vám vaša klimatizácia tak, ako kedysi? Pripravte sa na horúce letné dni práve teraz! Doplníme do vašej klimatizácie chýbajúce chladivo (R134a alebo R123YF), ktoré zvolíme podľa typu vášho vozidla. Celý proces u nás trvá približne 50 minút, vrátane kontroly tesnosti okruhu klimatizácie.

Spolu s našim tímom a profesionálnymi technológiami, najskôr odsajeme starší olej a chladivo, skontrolujeme tlak tesnosti, naplníme systém novým olejom a chladivom, doplníme ho UV farbou, vykonáme tlakový test, aktuálnu funkčnosť klimatizácie a samotnú účinnosť chladenia.

 

Dezinfekcia klimatizácie už za 20 minút

Spája sa s pustením vašej klimatizácie v aute aj nepríjemný zápach? Zanesená klimatizácia v kombinácii s upchatým peľovým filtrom častokrát uvoľňuje neželaný zápach a dokonca aj mnohé baktérie, či vírusy. Tie majú výrazný vplyv aj na naše zdravie a zdravie našich detí, nakoľko môžu vyvolať alergické reakcie a problémy s dýchacími cestami.

Pravidelná údržba klimatizačného systému prispieva k čistému, sviežemu a zdravému vzduchu v interiéri vášho auta. Dezinfekciu klimatizácie odporúčame absolvovať minimálne raz ročne, v ideálnom prípade každého pol roka. Dezinfekciu vykonávame za pomoci spreja alebo oźonu, pričom dôkladne vyčistíme všetky klimatizačné miesta, kde sú nahromadené plesne, baktérie a vírusy. Pre čo najlepší výsledok odporúčame vymeniť aj peľový filter. Kompletnú dezinfekciu vám vykonáme približne za 20 minút.

 

Pozor AKCIA! Ak si ku dezinfekcii klimatizácie zakúpite peľový filter u nás, máte jeho výmenu ZDARMA!

Práve u nás prebieha výhodná letná ponuka! Počas každej dezinfekcie klimatizácie odporúčame našim zákazníkom vymeniť aj peľový filter, ktorý je súčasťou klimatizačného systému. Príliš zanesený filter môže zapríčiniť spomínaný nepríjemný zápach v automobile a zadržiavanie mnohých nežiadúcich baktérií a vírusov. V týchto dňoch vám počas dezinfekcie klimatizácie a zakúpení peľového filtra (v našej predajni), uskutočníme výmenu ZDARMA.

 

V rámci kompletnej údržby klimatizácie, vám vieme zabezpečiť aj:

  • Výmenu kondenzátorov
  • Výmenu kompresoru klimatizácie
  • Pravidelnú údržbu klimatizácie

Cena dezinfekcie klimatizácie

Dezinfekcia klimatizácie sprejom -> 30€ s DPH

Dezinfekcia klimatizácie ultrazvukom -> 38€ s DPH

Výmena peľového filtra -> od 5€ s DPH (záleží od typu vozidla)*
* Pri dezinfekcii klimatizácie a zakúpení peľového filtra od nás, je teraz výmena zdarma

Cena plnenia klimatizácie

Plnenie chladivom R134a -> od 59€ s DPH

Plnenie chladivom R123YF -> od 88€ s DPH

 

V cene je zahrnuté:
  • Odsatie starého chladiva
  • Naplnenie 100g nového chladiva
  • Podtlakový test tesnosti systému
  • Doplnenie oleja do kompresora
  • UV farba (prevencia proti úniku)
  • Test správnej funkčnosti klimatizácie
  • Kontrola tesnosti ventilov

K pohodlnému cestovaniu budete so 100%-nou klimatizáciou o krok bližšie

Rezervujte si svoj termín v našom autorizovanom servise Peugeot a dostaňte svoju klímu do formy! Rýchlo a precízne vám vykonáme čistenie či plnenie klimatizácie v aute, pričom čistenie klímy odporúčame najmä ozónom, ktorý spoľahlivo zničí 99,9% baktérií a vírusov. Dôležité je samozrejme aj samotné doplnenie chladiva do klimatizácie v aute. Špecializujeme sa na plnenie klimatizácie štandardnými chladivami R134a alebo R123YF. V rámci servisu a údržby klimatizácie v aute vám vymeníme klimatizáciu, vymeníme kondenzátory a vymeníme aj kompresor klimatizácie. Pre kompletný servis autoklimatizácie nás neváhajte kontaktovať.

Toto o nás hovoria zákazníci

PILLOSH VIDEO
PILLOSH VIDEO
04/01/2024
Servis na jednotku.👍 Profi prístup k autu aj k zákazníkovi. V dnešnej dobe sa takýto skvelý servis hľadá veľmi ťažko. Za mňa veľká spokojnosť. 👍👍👍
Martin Sobôtka
Martin Sobôtka
26/10/2023
Jednoznacne top pristup k zakaznikovi, pomohli nam, ked nas vsetci ostatni servisaci odmietli, do 24 hodin vybaveny a opraveny nas problem na aute.. Takyto pro-klientsky pristup sa v dnesnej dobe uz len tak nevidi, pani, klobuk dolu pred Vami, len tak dalej. Dakujeme
Lukas Grobar
Lukas Grobar
19/04/2023
Milí ludia co vedia poradit a pomôct za mna utcite odporucam 👍

Na dezinfekciu či plnenie klimatizácie sa môžete objednať na telefónnom čísle +421 903 024 609 alebo sa zastavte priamo u nás v Malackách na Priemyselnej ulici 5353. Tešíme sa na vašu návštevu!

Mám záujem o kúpu auta
Potrebujem servis môjho auta
Mám záujem o keramickú ochranu laku
Mám záujem o STK