U nás vybavíte

Servis vozidiel

Chcete predĺžiť životnosť svojho vozidla? S pravidelnou údržbou a včasnou opravou chýb, predídete ďalším komplikáciám a neočakávaným situáciám na cestách. Kontaktujte nás a náš tím skúsených technikov sa postará o technický stav vášho vozidla, veľmi rýchlo a efektívne. Budete si tak môcť aj naďalej vychutnávať bezproblémovú a pohodlnú jazdu.

Tešíme sa na vašu návštevu u nás v Malackách!

Rýchla komunikácia
Individuálny prístup

Prvotriedny servis

Hladký priebeh

Bezpečná jazda

Kvalifikovaní mechanici

Kompletný servis vášho vozidla pod jednou strechou

Nezáleží na tom, akú značku vozidla vlastníte. V Auto-Šeny sa špecializujeme na všetky typy vozidiel, avšak servis automobilov je samozrejme vždy individuálna záležitosť. Mnohé závisí od typu vášho vozidla, konkrétnej poruchy, ale aj samotnej práce. Ako autoservis sa zameriavame na bežné servisné opravy, ale aj na modernejšie elektronické mechanizmy, ktoré sú už neodmysliteľnou súčasťou nových modelov áut. Špeciálne úkony od prehliadok, až po výmenu pneumatík a opravy porúch, vám zabezpečíme pod jednou strechou.

 

Autorizovaný servis vozidiel Peugeot

Sme hrdí, že môžeme byť autorizovaným servisom tejto prestížnej značky. Zabezpečujeme širokú škálu služieb, ktoré zahŕňajú kompletnú starostlivosť o vozidlo. Náš servis zahŕňa pravidelné údržby, opravy, diagnostiku a servis klimatizácie. Okrem toho ponúkame tiež náhradné diely a príslušenstvo Peugeot, aby sme mohli zabezpečiť, že vaše vozidlo bude vždy v najlepšom stave.

V našom autorizovanom servise sa nezameriavame len na opravy a údržbu, ale aj na starostlivosť o zákazníka. Sme pripravení poskytnúť vám odborné rady a odporúčania týkajúce sa údržby a servisu vášho Peugeota.

Vydajte sa na cesty pripravení! Postaráme sa o:

Autoservis pre všetkých

Ak sa trápite s otázkami – komu dám vymeniť olej a filtre? Kde zoženiem náhradné diely alebo nové pneumatiky? Kto mi vymení brzdy? Už sa viac trápiť nemusíte. Odpoveď je jednoduchá. Zavolajte nám a o všetko ostatné sa postaráme my!

O váš automobil bude u nás v autoservise výborne postarané. Stačí ak nás navštívite v našej autorizovanej predajni v Malackách. V prípade potrebných opráv vám zrealizujeme detailnú diagnostiku auta a následne vykonáme potrebnú údržbu. Ako doplnok služieb vám radi sprostredkujeme STK, naplníme a vydezinfikujeme vašu klimatizáciu, namontujeme ťažné zariadenie, ale aj vymeníme brzdy, pneumatiky či mnoho ďalšieho.

Toto o nás hovoria zákazníci

PILLOSH VIDEO
PILLOSH VIDEO
04/01/2024
Servis na jednotku.👍 Profi prístup k autu aj k zákazníkovi. V dnešnej dobe sa takýto skvelý servis hľadá veľmi ťažko. Za mňa veľká spokojnosť. 👍👍👍
Martin Sobôtka
Martin Sobôtka
26/10/2023
Jednoznacne top pristup k zakaznikovi, pomohli nam, ked nas vsetci ostatni servisaci odmietli, do 24 hodin vybaveny a opraveny nas problem na aute.. Takyto pro-klientsky pristup sa v dnesnej dobe uz len tak nevidi, pani, klobuk dolu pred Vami, len tak dalej. Dakujeme
Lukas Grobar
Lukas Grobar
19/04/2023
Milí ludia co vedia poradit a pomôct za mna utcite odporucam 👍

Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom kontaktného formulára alebo nám zavolajte na tel. č. +421 903 447 226. Tešíme sa na vás!

Mám záujem o kúpu auta
Potrebujem servis môjho auta
Mám záujem o keramickú ochranu laku
Mám záujem o STK