U nás vybavíte

Klampiarske a lakovnícke práce

Vdýchnite nový život svojmu autu! Stačí ak zavítate do Malaciek. Opravíme vám poškodenú karosériu, vylepšíme vozidlo novým lakom a s radosťou vám pomôžeme aj s poistnými záležitosťami. Môžete sa plne spoľahnúť na odbornosť nášho lakovníckeho a klampiarskeho tímu. Na konci našej spolupráce vám ručíme, že auto bude po vykonaných úpravách vyzerať AKO NOVÉ. 


Rýchla komunikácia

Profesionálny prístup

Garancia kvality

Prvotriedny servis

Hladký priebeh

Kvalifikovaní mechanici

Váš spoľahlivý partner v klampiarskych opravách

Ako iste viete, klampiarske práce na aute sú kľúčové pre zachovanie celistvosti a predovšetkým bezpečnosti vášho vozidla. Pri akýchkoľvek poškodeniach karosérie sa postaráme o to, aby sme dali vaše vozidlo do pôvodného, nepoškodeného stavu. U nás sa môžete spoľahnúť na precíznu a profesionálnu klampiarsku opravu vášho auta. Špecializujeme sa na kompletné opravy karosérie auta, ale aj na jej konkrétne časti, vrátane zvárania a spájania plastov.

Záleží nám na dokonalom výsledku a na tom, aby ste od nás odchádzali spokojní. Do našich služieb sme preto zahrnuli aj riešenie poistných udalostí, zmluvu s vami zvolenou poisťovňou a miestnu obhliadku vášho vozidla.

Lakovanie auta od profesionálov

Trápi vás poškodený lak na aute, či menšie škrabance? Kontaktujte nás. Náš skúsený tím lakovníkov vám pomôže s akoukoľvek opravou laku na aute, vrátane opravy škrabancov, ale aj s kompletným prelakovaním auta, či s lakovaním konkrétnych dielov (napríklad lakovaním svetlometov). V rámci každého lakovania používame výhradne kvalitné lakovacie materiály s vysokou odolnosťou. Môžete sa tak spoľahnúť na dokonalý a trvácny výsledok.

Samotnú farbu vám radi namiešame na mieru podľa vašich želaní, alebo na základe aktuálnej farby vášho vozidla. Po dokončení našich lakovníckych prác bude mať vaše auto nielen dokonale hladký a bezchybný povrch, ale aj vyššiu hodnotu.

Lakovnícke a klampiarske práce u nás zahŕňajú:

  • Opravu vozidla na rovnacom ráme (stolici)
  • Opravu karosérie
  • Zváranie plastov
  • Lakovanie dielov
  • Lakovanie dielov jednotlivo (bez PU)
  • Miešanie farieb
  • Samobhliadkové miesto vozidiel
  • Vyriešenie poistných udalostí

Postaráme sa o prvotriedny vzhľad a funkčnosť vášho vozidla

Naša klampiarska miestnosť a lakovňa sú vybavené kvalitnými nástrojmi a technológiami, aby sme dosahovali tie najlepšie výsledky. Sme kvalifikovaní opravovať rôzne typy poškodení, vrátane vzniknutých dier, roztrhnutých či zlomených častí, ľahších škrabancov, ale aj závažnejších poškodení laku a akýchkoľvek iných porúch aj po prípadnej autonehode.

Náš autoservis v Malackách je vybavený značkovými lakmi a rôznymi paletami farieb, z ktorých si môžete ľubovoľne vybrať. Vášmu vozidlu zaručia vysokú odolnosť aj do budúcnosti. V rámci lakovníckych prác sa špecializujeme na opravu laku na aute, lakovanie celého vozidla, ale aj na doplnkové lakovanie, vrátane lakovania strechy, dverí, kapoty a zrkadiel.

Toto o nás hovoria zákazníci

PILLOSH VIDEO
PILLOSH VIDEO
04/01/2024
Servis na jednotku.👍 Profi prístup k autu aj k zákazníkovi. V dnešnej dobe sa takýto skvelý servis hľadá veľmi ťažko. Za mňa veľká spokojnosť. 👍👍👍
Martin Sobôtka
Martin Sobôtka
26/10/2023
Jednoznacne top pristup k zakaznikovi, pomohli nam, ked nas vsetci ostatni servisaci odmietli, do 24 hodin vybaveny a opraveny nas problem na aute.. Takyto pro-klientsky pristup sa v dnesnej dobe uz len tak nevidi, pani, klobuk dolu pred Vami, len tak dalej. Dakujeme
Lukas Grobar
Lukas Grobar
19/04/2023
Milí ludia co vedia poradit a pomôct za mna utcite odporucam 👍

Ak chcete využiť naše klampiarske a lakovnícke služby, neváhajte nás kontaktovať! Sme vám plne k dispozícii na tel.č. +421 903 024 609.

Mám záujem o kúpu auta
Potrebujem servis môjho auta
Mám záujem o keramickú ochranu laku
Mám záujem o STK