KRYTEX

KERAMICKÁ OCHRANA LAKU OD PROFESIONÁLOV

Oblečte aj vy svojmu vozidlu exkluzívny ochranný „oblek“ od KRYTEX! Svojou výnimočnou štruktúrou a prvotriednou kvalitou vyhovie aj náročnejším užívateľom.

Ochranné nátery produktov od značky KRYTEX™ patria k špičke na trhu, preto sme sa rozhodli našu ponuku Peugeot rozšíriť aj o tieto kvalitné ochrany laku, ktoré sa už o pár dní môžu dokonale lesknúť aj na vašom vozidle. Rezervujte si už dnes svoj termín na lakovanie auta u profesionálov.

banner-krytex2

Ponuku sme zostavili z osvedčených produktov tejto značky, ktoré sa navzájom dopĺňajú a poskytnú vášmu autu prvotriednu ochranu pred prasknutím laku, vyblednutím laku, usadzovaním nečistôt, či iným potiažom. Z našej ponuky si môžete vybrať keramické ochrany laku a tekuté sklo, ktoré vám vyhovuje!

Každý produkt má inú špecifikáciu využitia, ktorú vám vysvetlíme nižšie. Kombinácia viacerých produktov z nášho výhodného balíčka EXTRA je však najlepšou voľbou, nakoľko vášmu vozidlu zaručí maximálny výsledok ochranného náteru.

Po výbere vami zvoleného náteru, vám ho naši skúsení lakovníci automaticky aplikujú na povrch vozidla. A vy si už len užívate jazdu s autom, či motorkou ako zo salónu!

VÝHODY KERAMICKEJ OCHRANY LAKU KRYTEX™:

  • Dlhodobo ochraňuje VŠETKY povrchy
  • Nie je potrebná pravidelná obnova náteru
  • Keramika na auto výrazne predlžuje životnosť vozidla
  • Vyzdvihuje vzhľad vozidla a jeho lesk
  • Nátery sa aplikujú rýchlo a efektívne
  • Uľahčuje umývanie a čistenie vozidla
  • Nátery odolávajú vysokým nárazom (počas bežnej údržby vozidla)
  • Zabezpečuje nadštandardný užívateľský komfort
  • Keramika prináša revolúciu v starostlivosti o automobily a motocykle
  • Pre maximálny výsledok je možné použiť viacvrstvový povlak vo veľmi krátkom čase

Všetky produkty nižšie sú určené pre:

AUTOMOBIL
MOTOCYKEL

CENA KERAMICKÝCH OCHRANNÝCH NÁTEROV

MEGA Rims – od 300 € 
7H+ – od 700 € 
MEGA 8 – od 900 € (odporúča sa len na natiahnutú fóliu PPF)
MEGA Glass – od 70 € (ochrana na okná)
MOTO – od 350 €

EXTRAVÝHODNÉ BALÍČKY

9H + MEGA 8 – od 1400 € 
9H + 9H + MEGA 8 – od 1900 €
Korekcia laku + základná ochrana laku – od 250 €
Tepovanie vozidla – od 180 € (čistenie interiéru a exteriéru)

ODPORÚČAME AJ

Čistenie exteriéru vozidla – od 25 €
Čistenie interiéru vozidla – od 30 €
Čistenie a impregnáciu kože – od 60 €

* Výška konečnej ceny závisí od rozsahu znečistenia, respektíve poškodenia laku.

* Ceny sú len orientačné, finálnemu naceneniu vždy predchádza prehliadka vozidla. Všetky ceny sú uvedené bez DPH.

PREČO KERAMIKA NA AUTO OD KRYTEX™ ?

motto značky :

„Naše technológie sú technológie budúcnosti.“

KRYTEX™ totiž prináša inovatívne produkty špičkovej kvality. Ako jediná značka tohto druhu na trhu, disponuje európskym certifikátom CE. Vysoká kontrola kvality a kontinuálny napredujúci vývoj, zaručujú stabilnú funkčnosť ich produktov, bez nutnosti častej renovácie povlakov.

Značka KRYTEX™ bola vytvorená absolventami Moskovskej štátnej univerzity pomenovanej podľa M.V. Lomonosova v roku 2014, keď bol vyvinutý hydrofóbny povlak na sklo. Po začatí a zastabilizovaní kvality výroby, kedy sa značka stala na trhu rešpektovanou, prišiel ďalší cieľ – uplatniť sa na medzinárodnom trhu. Keďže filozofiou značky KRYTEXje od úplného začiatku najvyššia kvalita a stabilita – a to sú faktory, ktoré iným spoločnostiam chýbajú – prienik na medzinárodné trhy bol len otázkou času.

Značka KRYTEX™ sa vyvíja nielen v automobilovom priemysle, ale aj v oblasti motocyklov, leteckého priemyslu, lodnej dopravy, odevov, elektronických dotykových zariadení a stavebníctva. Ich portfólio je teda skutočne široké. Všetky spomínané sféry sa týkajú mnohých oblastí ľudského života, všetky sa sústreďujú okolo potreby bezpečia – jednej zo základných potrieb ľudstva.Výrobky spoločnosti KRYTEX sú určené na ochranu a predĺženie životnosti rôznych produktov, vďaka čomu robia ľudský svet o niečo čistejší a krajší.

TOTO O NÁS HOVORIA ZÁKAZNÍCI

PILLOSH VIDEO
PILLOSH VIDEO
04/01/2024
Servis na jednotku.👍 Profi prístup k autu aj k zákazníkovi. V dnešnej dobe sa takýto skvelý servis hľadá veľmi ťažko. Za mňa veľká spokojnosť. 👍👍👍
Martin Sobôtka
Martin Sobôtka
26/10/2023
Jednoznacne top pristup k zakaznikovi, pomohli nam, ked nas vsetci ostatni servisaci odmietli, do 24 hodin vybaveny a opraveny nas problem na aute.. Takyto pro-klientsky pristup sa v dnesnej dobe uz len tak nevidi, pani, klobuk dolu pred Vami, len tak dalej. Dakujeme
Lukas Grobar
Lukas Grobar
19/04/2023
Milí ludia co vedia poradit a pomôct za mna utcite odporucam 👍

Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 911 864 289 a radi vám na ne odpovieme. Môžete nás tiež kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára nižšie, alebo nás navštíviť priamo v našej predajni na Priemyselnej ulici 5353 v Malackách.

Tešíme sa na vás!

Mám záujem o kúpu auta
Potrebujem servis môjho auta
Mám záujem o keramickú ochranu laku
Mám záujem o STK