U nás vybavíte

Sprostredkovanie STK Malacky

Bývate v okolí Malaciek a blíži sa konečný termín platnosti vašej technickej, či emisnej kontroly vozidla? Kontaktujte nás a STK máte bez starostí! Ráno nám odovzdáte auto s kľúčmi a poobede už jazdíte. Objednať sa však môžete aj na konkrétnu hodinu, podľa dohody. Garantujeme vám hladký priebeh, vrátane detailnej kontroly technického stavu vozidla už pred STK.


Výhodná cena

STK bez starostí
Šetrenie času

Garancia úspešnej STK

Všetko vybavíme spoľahlivo za vás

Nie každý má na vybavenie STK dostatok času a chuti. Kontrola technickej a emisnej kontroly je však pre každého majiteľa vozidla povinná, a preto sme sa rozhodli vám ušetriť čas, nervy, stres a peniaze.

V ranných hodinách môžete priviesť vozidlo do nášho servisu a všetko potrebné vybavíme za vás. Zatiaľ čo vy môžete ísť spokojne do práce, naši odborní technici skontrolujú stav vášho vozidla podľa aktuálnych noriem. Po úspešnej kontrole a dobrom technickom stave vozidla, vám garantujeme, že vozidlo prejde úspešne cez kontrolu. Vaše auto bezpečne dopravíme na STK, kde bude vykonaná oficiálna emisná a technická kontrola. Nakoniec auto privezieme späť. Vyzdvihnete si ho v našej predajni Auto-Šeny a poobede už môžete jazdiť spokojne a bez obáv.

* Vozidlo, ktoré nebude v dobrom technickom stave a nebude spĺňať požiadavky na prevádzku po cestnej komunikácii, nebude môcť absolvovať našu službu sprostredkovania STK.

Navyše nezaplatíte ani cent! Celá STK bez starostí len za 105 € (vrátane DPH).
V cene za STK máte:

 • Profesionálnu kontrolu technického stavu vozidla
 • Detailnú kontrolu osvetlenia
 • Test tlmičov a bŕzd
 • Bezpečnú dopravu vozidla na STK a späť
 • Vykonanie emisnej a technickej kontroly
 • Osvedčenie a protokol o vykonaní TK a EK
 • Individuálny a rýchly prístup
 • 100%-nú spoľahlivosť a profesionalitu

 

* cena 105 € s DPH platí za sprostredkovanie STK pre vozidlá kategórie M.
Pre ostatné kategórie vozidiel nás prosím kontaktujte.

Čo si treba priniesť na technickú a emisnú kontrolu:

 • vozidlo,
 • osvedčenie o evidencii (technický preukaz – veľký aj malý), v prípade zadržaného osvedčenia o evidencii fotokópiu a doklad o zadržaní,
 • osvedčenie o emisnej kontrole, ak takejto kontrole vozidlo podlieha,
 • pri opakovanej kontrole aj protokol z predchádzajúcej kontroly.

Sprostredkovanie technickej a emisnej kontroly v Malackách

Sprostredkovanie STK nie je len o prevoze vozidla na kontrolu a späť. Je to oveľa viac! Sprostredkovanie emisnej a technickej kontroly totižto znamená, zabezpečiť pre každého zákazníka kompletné služby, ktoré s tým súvisia. Môžete sa spoľahnúť na náš individuálny prístup, ktorý vám šetrí čas a stres.

Toto o nás hovoria zákazníci

PILLOSH VIDEO
PILLOSH VIDEO
04/01/2024
Servis na jednotku.👍 Profi prístup k autu aj k zákazníkovi. V dnešnej dobe sa takýto skvelý servis hľadá veľmi ťažko. Za mňa veľká spokojnosť. 👍👍👍
Martin Sobôtka
Martin Sobôtka
26/10/2023
Jednoznacne top pristup k zakaznikovi, pomohli nam, ked nas vsetci ostatni servisaci odmietli, do 24 hodin vybaveny a opraveny nas problem na aute.. Takyto pro-klientsky pristup sa v dnesnej dobe uz len tak nevidi, pani, klobuk dolu pred Vami, len tak dalej. Dakujeme
Lukas Grobar
Lukas Grobar
19/04/2023
Milí ludia co vedia poradit a pomôct za mna utcite odporucam 👍

Pohodlný a bezstarostný priebeh STK, vám výrazne uľahčí život! Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom kontaktného formulára alebo na +421 903 447 226.

Mám záujem o kúpu auta
Potrebujem servis môjho auta
Mám záujem o keramickú ochranu laku
Mám záujem o STK